KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12218514

nr 1221 8514

Ruben Heleander

(f. 1931), Sverige

Oljemålning, Landskap med fåglar, signerad. Olja på duk, 32x45 cm

Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 december 2018
kl 18:23:29

2/12 17:32:26 1      Vinnande bud

Ruben Heleander

Läs mer om Ruben Heleander